پاورپوینت تعریف ریسک چیست

مطالب دیگر:
📎ساخت جرم ریختنی آلومینایی📎جوشكاری مقاومتی در میكرو اتصال ها📎جوشکاری اصطکاکی تلاطمی و فرآیند آن📎تراشکاری و فرزکاری📎بررسی تطبیقی و مقایسه ای زیبایی از منظر ارسطو و افلاطون📎بررسی تطبیقی زیبایی از منظر آراء فیلسوفان📎تطبیق زیبایی‌شناسی در فلسفه افلاطون و دکارت📎زیبا‌شناسی از نگاه ارسطو📎بررسی تاثیر استفاده از اتصالات فسفاتی در جرم های کم سیمان📎روند جهانی ‌شدن حقوق كیفری و تأثیر آن بر حقوق ایران📎بررسی تغییر مفهوم امنیت ملی در نظام بین الملل و تاثیر آن بر برداشت امنیتی جمهوری اسلامی ایران📎گردشگری و بررسی اثرات زیست محیطی آن📎راهکار‌های ایران در برابر قدرت نرم📎كیفیت خدمات سازمانهای خدماتی از دیدگاه مشتریان📎آزادی اطلاعات و حریم شخصی📎ارتباط با پایگاه داده‌های اکسس در ویژوال بیسیک📎پایان نامه مهندسی مواد و متالوژی با عنوان اكسید ایندیم قلع📎SSL ، امنیت دیجیتالی📎امنیت شبكه و رمزگذاری📎فرآیند بازیافت دی اتانول آمین از فاضلاب های صنعتی و محلولهای آلوده📎بررسی عوامل مؤثر بر پذیرش همراه بانک توسط مشتریان با استفاده از مدل‌‌های پذیرش تكنولوژی و بازاریابی رابطه مند📎ارزیابی مدیریت ریسک و شیوه مدیریت آن در صنعت بانكداری📎بررسی میزان رعایتحریم بیماران" توسط تیم درمان و ارتباط آن با رضایت مندی بیماران در بخش اورژانس بیمارستان منتخب دانشگاه علوم پزشکی تهران 1386"📎بررسی تأثیر کیفیت خدمات بانکداری الکترونیک بر رضایتمندی مشتریان با استفاده از مدل ترکیبی کانو و تحلیل شکاف📎حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات

شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات36حجم363/672 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ریسک، نوعی عدم اطمینان به آینده است که قابلیت محاسبه را داشته باشد.اگر نتوان میزان عدم اطمینان به آینده را محاسبه کرد، ریسک نیست؛ بلکه فقط عدم اطمینان است؛ به‌همین جهت به‌دلیل محاسبه مقداری عدم اطمینان در قالب ریسک می‌توان آن‌را مدیریت و کنترل کرد. ریسک در زبان چینیان نیز با دو علامت تعریف می‌شود که اولی به‌معنی خطر و دومی به مفهوم فرصت است.

ریسک در اصطلاح عبارت است از امکان تفاوت بازده واقعی (برحسب ریال یا درصد) از بازده مورد انتظار. همچنین در مدیرت مالی، ریسک به وضعیتی گفته می‌شود که در آن وقوع پیشامدها احتمالی است.

مهفوم ریسک از اوایل قرن حاضر وارد ادبیات مدیریت مالی‌ گشته است. چرخ عمر این مفهوم از سطح مبانی نظری شروع شده و سپس به‌ سطح ارائه الگوهای فکری متفاوت از ریسک رسید. بعد از سیر این دو مرحله از سطوح تحلیل‌های ذهنی به تحلیل‌های‌ عینی رسیده و با بهره‌گیری از آمار و ریاضی به اندازه‌گیری‌ ریسک به‌صورت کمّی منتهی شده است.

مارکویتس (Harry Markowitz: 1927-Live) دانشمند آمریکایی، اولین کسی بود که مقوله ریسک را کمّی کرد. وی اعلام داشت که تصمیم‌های مالی باید براساس ریسک بازده انجام شود. یعنی در یک سطح مشخص بازده، کمترین ریسک و در یک سطح مشخص ریسک، بیشترین بازده را نصیب سرمایه‌گذار می‌کنند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اهمیت ریسک

روش‌های محاسباتی ریسک

ابعاد ریسک

انواع ریسک

ریسک‌های غیرمالی

پایان

عنوان : تعریف ریسک چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 364 کیلوبایت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"