پاورپوینت قرار اناطه چیست

مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت آموزشی مفهوم احتمال صفحه 112 ریاضی ششم ابتدایی🔑پاورپوینت آموزشی مقایسه دو زاویه به کمک پرگار ریاضی ششم ابتدایی🔑پاورپوینت آموزشی مستطیل و یک دوم ریاضی ششم ابتدایی🔑پاورپوینت تعریف اخلاق در دانشگاه🔑پاورپوینت ويروس های کامپیوتری و راههای شناسایی و مقابله با آنها🔑پاورپوینت هدف از تولید پوستر و انواع آن🔑پاورپوینت اختلالات‌ الكترولیت electrolyte disorders🔑پاورپوینت اثر فرآورده طب سنتی ایران بر سردرد میگرنی🔑پاورپوینت اثرات پرتوها بر رويان و جنين🔑پاورپوینت ارزیابی داده های کمی و کیفی🔑پاورپوینت ارزیابی بیماران بد حال🔑پاورپوینت آسیب های شایع در مچ پا🔑پاورپوینت ارزیابی درد مزمن شکم دوران کودکی🔑پاورپوینت ارزیابی سلامت جنین🔑پاورپوینت اختلالات کلیوی🔑پاورپوینت آشنایی با کلیات و مبانی نجات🔑پاورپوینت افزایش وزن و چاقی🔑پاورپوینت آموزش روانشناختی خانواده بیماران شدید🔑پاورپوینت آناتومی و فیزیولوژی پوست🔑پاورپوینت انتروکولیت نکروزان🔑پاورپوینت انواع شکستگی استخوان🔑پاورپوینت اهمیت آزمایشهای سرولوژی در تشخیص بیماری🔑پاورپوینت اورژانس مسمومیت ها و مصرف بیش از حد داروها🔑پاورپوینت برخی از بیماری ها🔑پاورپوینت اندازه گیری کمیت ها

شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات29حجم299/306 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

زمانی که شکایتی در دادسرا و یا دادگاه مطرح می شود و تحقیق و پیگیری در مورد اتهام انجام می شود، تصمیمات گوناگونی در مراحل مختلف رسیدگی گرفته خواهد شد. برخی از این تصمیمات در دادسرا و در مواردی در دادگاه قرار نامیده می‌شوند. حال اگر در دادسرا شاکی یا متهم باشید و با جمله « قرار اناطه صادر شد » مواجه شوید، به احتمال زیاد اگر از قبل مطالعه ای در مورد قرار اناطه در علم حقوق نداشته اید و ریشه و معنای خود واژه اناطه را نیز ندانید، هیچ درک و برداشتی از این قرار نخواهید داشت.

اناطه

واژه اناطه به معنی منوط و موکول کردن است. اولین معنی که با آگاهی از واژه اناطه در ذهن شما ایجاد خواهد شد، این است که تصمیم به موکول شدن به چیزی گرفته شده است، اما باز هم معنای دقیق قرار اناطه را نمی دانید.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
اناطه
قرار اناطه چیست
قرار اناطه در امور کیفری ، قرار اناطه در امور حقوقی
اعتراض به قرار اناطه
پایان

عنوان : قرار اناطه چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 300 کیلوبایت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"