دانلود پروژه کارشناسی معدن

مطالب دیگر:
گزارش كارآموزي پشتیبانی شبکه، سخت افزار و نرم افزارگزارش کارآموزی طراحی روشنایی و کابل کشیگزارش کارآموزی در بیمه سامانگزارش کارآموزی در چاپخانهگزارش کارآموزی در اداره امور مالیاتی داراییگزارش کارآموزی در شرکت کامپیوتری و ISP خط E1گزارش کارآموزی در شرکت داروسازيگزارش کارآموزی در شرکت بخار صنعت (تأسیسات ساختمانی)گزارش كارآموزي آشنايي با سيستم هاي CCTVگزارش کارآموزی در نيروگاه گازي شهرستان دورودگزارش کارآموزی نوع فرآيند كارخانه فرش (چله پيچي و بافندگي)تحقیق بررسي نقش پياده سازي مدل EFQM در شرکت مزدا یدکگزارش کارآموزی طراحي و چاپ ديجيتال و مولتي مدياتحقیق سیستم های توزیع الکتریکیگزارش کارآموزی ریاضی با موضوع تشخيص مفاهيم گفتاريگزارش کارآموزی طرز دوخت و برش لباس عروس و نامزديگزارش كارآموزي در نمايندگي ايران خودروگزارش کارآموزی آشنایی با جعبه دنده اتوماتیک در نمایندگی مجاز ایران خودروگزارش کارآموزی جوشکاری در کارخانه تولید تراورسگزارش کارآموزی در كاشي چيني ايرانگزارش کارآموزی روند تولید پریز برق در کارخانهگزارش كارآموزي در تعميرگاه خودروگزارش کارآموزی طراحي داخلی رستورانگزارش كارآموزي در شركت توزيع برق مینابگزارش كارآموزي در تعميرگاه مجاز خودرو

پروژه دوره کارشناسی رشته مهندسی معدن با عنوان "گزارش پايان عملیات اكتشاف تفصیلی سنگ تزئینی خوش خانی با نام تجاری گرانیت سیاه"

منابع معدنی به عنوان مواد اولیۀ مورد استفاده در تولیدات صنعتی و برخی فعالیت های اقتصادی مانند ساختمان سازی، ارزش فراوانی دارند. ایران نیز ازجمله کشورهایی است که در استخراج و صادرات سنگ های تزئينی جایگاه خوبی در دنیا دارد. برخی از نمونه های سنگ تزئينی ایران در جهان بی نظیر است. کشورهای صاحب این منابع با توجه به گسترش روز افزون صنعت، می توانند از فرآوری و عرضۀ این مواد به بازارهای مختلف، درآمدهای ارزی قابل توجهی به دست آورند. علاوه بر این، از آنجا که کشور ما دوران سازندگی را پیش رو دارد، در برنامه های توسعه، حرکت در جهت صنعتی شدن از جمله طرح مسکن مهر و ایجاد زیرساخت های دولتی و به طور کلی توسعۀ صنعتی و معدنی در دستور کار دولت قرار گرفته است.

در این ارتباط در سال های اخیر تولید مصالح ساختمانی مد نظر قرارگرفته و مطمئناً تولید آن مورد توجه سرمایه گزاران خصوصی و دولتی قرار خواهد گرفت. جدا از موارد ذکرشده، می توان گفت امروزه استخراج سنگ به ویژه سنگ های تزئینی یکی ازمنابع درآمدی مهم کشورها است. موقعیت خاص استان گیلان و نزدیکی آن به کشورهای قفقاز و همچنین جلوۀ مورد توجه در مقطع پلاک تهیه شدۀ سنگ تزیینی خوش خانی،دورنمای صادرات این سنگ به کشورهای یاد شده را ممکن می کند. در این خصوص الزام عملی در کنترل کیفی مواد و محصول و رعایت علمی، فنی و اقتصادی کمک شایانی خواهد بود.

فرمت فایل: PDF تعداد صفحه: 150